کد خبر 509237

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سال 1400 اسکان نوروزی در مدارس را نداریم، گفت: در صورت اجازه ستاد کرونا، همه مراکز آموزشی ـ رفاهی و خانه‌های معلم در سراسر کشور آماده میزبانی از فرهنگیان و مهمانان هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، گودرز کریمی‌فر مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره این سوال که «آیا اسکان نوروزی فرهنگیان با توجه به شرایط کرونا برقرار است؟»، پاسخ داد: امسال آموزش و پرورش با 401 مرکز آموزشی ـ رفاهی یا خانه معلم و دارا بودن 16 هزار و 700 تختخواب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله کاورهای یکبار مصرف، ایزوله، ضدعفونی و گندزدایی تمام اماکن، اتاق‌ها و راهروها، آمادگی دارد به مسافران نوروزی با اولویت فرهنگیان را ارائه خدمات دارد؛ البته ارائه این خدمات به شرط مجوز ستاد مدیریت بیماری کروناست.

وی با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۰ اسکان نوروزی در مدارس را نداریم،افزود: در مدارس به لحاظ شرایط کرونا به ویژه کرونای انگلیسی و تأکید بر شعار «در خانه ماندن»، سعی ما بر این است که در هیچ مدرسه‌ای اسکان نوروزی نداشته باشیم.

کریمی‌فر با تأکید بر اینکه «توصیه آموزش و پرورش پرهیز از سفر و در خانه ماندن است»، گفت: اما در صورت اجازه ستاد کرونا، همه مراکز آموزشی ـ رفاهی و خانه‌های معلم در سراسر کشور، آماده میزبانی از فرهنگیان و مهمانان هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا ثبت‌نام اینترنتی اسکان فرهنگیان برقرار است؟»، تصریح کرد: بله هست؛ در سال‌های گذشته هم بخشی ثبت‌نام اینترنتی و بخشی حضوری بود اما امسال ثبت‌نام فقط اینترنتی است؛ افراد در سایت جستجو کنند اگر ستاد کرونا اجازه دهد، می‌توانند در سایت «http://eskan.medu.ir» ثبت‌نام کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱۳ ۰

  کجا پزشک تو بیمارستان اسکان میدن کدوم استاد دانشگاه رو تو کلاس اسکان میدن کجا بانکی رو تو بانک اسکان میدن کدوم پرسنل نظامی رو تو پاسگاه اسکان میدن این خیلی برا معلم استرس داره تو محیطی که ازش فراریه دوباره بره مثل زندان وزندانی

 • مطلب
  ۱۲ ۱

  خاک بر سر وزیر و این خبرهای مهم نوروزی اش

 • ناشناس
  ۴ ۰

  به جای اینکه تو این اوضاع کرونا،معلما رو تو عید بکشونید توی محیط کثیف و غیر بهداشتی مدرسه،مثل ارگان های دیگه چند تا هتل برا معلما بساز یا حداقل کارت سفر به معلما بدید که توش چند میلیون تومن پول باشه و هر جایی که دوست دارند باهاش سفر کنند.تو وزیر بی عرضه،خودت حاضری مسافرت بری تو مدرسه؟!!!

 • ناشناس
  ۲ ۰

  حکم آقام بیاد هیچی نمیخوام،تفریح واسه خودتون،🤐🤐

 • ناشناس
  ۲ ۱

  عجب خبر افتضاهی بود

 • راضیه سلگی
  ۱ ۱

  متاسفم برای آموزش وپرورش بری توکلاس بخوابی به جای هتل

 • معلم
  ۰ ۰

  واقعا متاسفم برای مسئولین عزیز از طرفی میگن نرید سفر وضعیت بحرانیه از طرفی میگن مراکز اموزشی اماده پذیرایی .... تکلیف خودتونو مشخص کنید بعد مردم رو وسوسه سفر کنید

 • فرهنگی
  ۰ ۰

  چرا معلم بره همیشه جاهای سطح پایین ؟!
  مگه حق نداره هتل بره مثل کارمندانی دیگه؟
  بسه انقدر تحقیر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  از قدیم گفتن حرمت امام زاده رو متولی نگه می داره
  وقتی مسیولین زیربط نهایت تلاششون برای اسکان فرهنگی ها چنین مکانی باشه
  از مردم نمی شه انتظار دیگه ای داشت

 • ناشناس
  ۰ ۰

  تا کی برای یه کار کوچک انجام شده و نشده این همه بوق و کرنا ...مگه وزارت خونه های دیگه کارمند و حقوق مزایا ندارن کی اخبار و اطلاعیه صادر می‌کنند این چه داستانیه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام آقا ی وزیر، خیلی لتف دارند. حالا که همه هتل ها خالی است. میخواد یک کاری بکنه که همکاراش رازودترتیغ بزنه.