کد خبر 506595

رییس سازمان برنامه و بودجه؛

تلاش ما، اتمام پروژه‌های نیمه تمام تا آخر دولت است

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، از پرداخت ۶هزار میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های نیمه‌تمام دولت خبر داد و گفت: کشور در شرایط تحریمی بسیار سختی به سر می‌برد، ولی تمام تلاش دولت اتمام تمامی پروژه‌های نیمه‌تمام تا پایان این دوره است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمدباقر نوبخت امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اتمام طرح‌های اقتصاد مقاومتی در کشور‌ به مهم‌ترین اولویت کشور تبدیل‌شده است، اظهار کرد: در گیلان ۴۱ پروژه اقتصاد مقاومتی در دست اجرا بوده که هدف و اولویت اصلی دولت اتمام این پروژه‌ها تا پایان سال و یا تا پایان عمر دولت است.

وی با اشاره به جلسه خود با استاندار و مجمع نمایندگان گیلان در مجلس گفت: در این جلسه اعضا مجمع نمایندگان مشکلات حوزه‌های انتخاباتی خود را بیان کرده و گزارشی از مجموعه اقدامات انجام‌شده در خصوص طرح و پروژه‌های نمایندگان ارائه و مقرر شد حداکثر تا هفته آینده، گزارشی جامع در این خصوص ارائه شود.

رییس سازمان برنامه بودجه کشور از پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های نیمه‌تمام دولت خبر داد و افزود: کشور در شرایط تحریمی بسیار سختی به سر می‌برد ولی تمام تلاش دولت اتمام تمامی پروژه‌های نیمه‌تمام تا پایان عمر خود بوده و در همین راستا مجدداً ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار در سطح کشور برای طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی پرداخت می‌شود‌.

نوبخت با اذعان به اینکه سهم باقی‌مانده گیلان در خصوص اعتبارات عمرانی در ماه‌های آینده پرداخت می‌شود، تصریح کرد: تاکنون یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی به گیلان تعلق‌گرفته و در ماه‌های آینده باقی‌مانده سهم گیلان از این اعتبارات برای اتمام طرح‌های عمرانی پرداخت می‌شود‌.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر