کد خبر 506195

قیمت خودرو دوباره افزایشی شد!

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران گفت: کاهش قیمتی که از ۱ بهمن ماه با ریزش قیمت ارز به کانال ۲۳ هزار تومان اتفاق افتاده بود دوباره به قیمت قبل خود بازگشت و در این مدت حدود ۵ درصد افزایش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، سعید موتمنی در مورد وضعیت بازار خودرو اظهار کرد: بازار خودرو بعد از نوسانات قیمت ارز نوسانات جزیی داشت که از روز گذشته آرام‌تر شده است. کاهش قیمتی که از ۱ بهمن ماه با ریزش قیمت ارز به کانال ۲۳ هزار تومان اتفاق افتاده بود دوباره به قیمت قبل خود بازگشت و در این مدت حدود ۵ درصد افزایش یافت.

وی افزود: چند روزی است که قیمت ارز تغییر خاصی نداشته است و امکان اینکه فروشندگان بیشتری به بازار بیایند وجود دارد.

موتمنی با اشاره به نرخ روز خودرو خاطرنشان کرد: پراید ۱۰۸ تا ۱۰۹ میلیون تومان، تیبا صندوقدار ۱۱۴ تا ۱۱۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ حدود ۱۹۵ تا ۱۹۷ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ حدود ۱۸۶ تا ۱۸۷ میلیون تومان، سمند ۱۸۶ تا ۱۸۸ میلیون تومان، هایما مونتاژی ۶۹۰ میلیون تومان، جک s۵ حدود ۶۳۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند البته این قیمت‌ها حدودی است. در هر صورت فروشنده در بازار وجود دارد و خریدار می‌تواند زمان بگذارند تا با قیمت پایین‌تری خودرو تهیه کند.

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با تاکید بر لزوم توجه به خرید یا فروش از طریق مبادی رسمی گفت: خریداران سعی کنند از جایی خرید کنند که معتبر و شناسنامه‌دار است. هیچ ارزانی و هیچ گرانی بی‌علت نیست. هم خریدار و هم فروشنده باید توجه داشته باشند که خرید یا فروش خود را از فروشگاه‌هایی که شناسنامه‌دار و پروانه‌دار هستند انجام دهند که اگر مشکلی وجود آمد، صاحب پروانه بتواند آن را حل و فصل کند. متاسفانه این روزها در جاهایی معامله می‌شود که برای خریدار و فروشنده مشکل ایجاد می‌کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آقا ترا بخدا واردات خودرو را آزاد کنید؛ خودروسازان خون ملت مکیدند و مردم را بیچاره کردند...!!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  قیمت خودروارزومسکن ومایحتاج زندگی کنترل شوندودولت نظارت کندبهتراست

 • یک روستاییمح
  ۰ ۰

  سلام.کجابا این قیمت ها می‌فروشند من خریدار م دروغ است خیلی بیشتر از این است