کد خبر 502193

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

در بورس امروز کجا صف خرید بود؟

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه از معاملات بورس امروز، جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۷۴۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش هزار میلیارد تومان بوده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در بورس امروز خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به دو هزار و ۷۴۰میلیارد تومان می‌رسد. تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید تاصیکو، سپیدار و وتجارت به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری صدرتامین حدود ۱۸۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش گدنا، کدما و سفاسی در نوبت انتظار است.

وضعیت امروز بورس

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۸۸۰میلیارد تومان (۵۱درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۴۲۵میلیارد تومان (۴۲درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۴۲نماد و حجم صف‌های فروش در ۲۹نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف سپیدار سیستم آسیا به ۱۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن» پر اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش خرید ۲۲۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «سیمان، آهک و گچ» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۱۶۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «هتل و رستوران» با تقاضای فروش ۱۲۵میلیارد تومانی همراه است. این جدول حدود ۳۵درصد از دو هزار و ۷۵۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع چهار هزار و ۱۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۶۶درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به  ۶هزار و ۸۹۰میلیارد تومان خواهد رسید.

وضعیت امروز بورس

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • سید
    ۰ ۰

    امان از این ملت که هرچی توسری می خورن باز هم به خود نمیان وباز صف میکشن اصلا یک نوع اعتیاد به صف کشیدن پیدا کردن نمدونن بورس عاقبت خوشی ندارد وبالاخره جوری مردم را به زمین میزند که با کاردک نشه جمشون کرد