کد خبر 500069

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

فوری/ صف‌های خرید بورس امروز (شنبه ۴ بهمن)

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود سه هزار و ۳۱۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش دو هزار و ۳۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۲۸۵میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت از معاملات بورس امروز بیشترین تقاضا در صفوف خرید شپنا، سپیدار و شستا به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام پالایش نفت تهران حدود ۳۹۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش فاهواز، وسدید و کدما در نوبت انتظار است. ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۳۹۰میلیارد تومان (۴۲درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار میلیارد تومان (۴۹درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۶۴نماد و حجم صف‌های فروش در ۴۶نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف سپیدار سیستم آسیا به ۱۸.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

 صف‌های خرید بورس امروز

«فرآورده‌های نفتی» پر اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش خرید ۸۸۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۲۵۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «انبوه سازی، املاک و مستغلات» با تقاضای فروش ۱۷۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۱درصد از پنج هزار و ۳۴۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و ۱۲۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۷۱درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هشت هزار و ۴۶۵میلیارد تومان خواهد رسید.

 صف‌های خرید بورس امروز

بیشتر بخوانید
ارسال نظر