کد خبر 493280

طی یکسال اخیر ثبت شد؛

افزایش دو برابری قیمت دلار

قیمت دلار از پارسال تا امسال بیش از دو برابر افزایش یافت.

به گزارش اقتصاد آنلاین، بررسی نرخ ارز هم نشان می‌دهد که دلار از پارسال تا امسال حدود دو برابر معادل ۹۶درصد رشد کرده و قیمت دلار از ۱۳۱۰۰ به ۲۵۷۰۰تومان رسیده است.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هفتم دی ماه پارسال حدود ۴۷۰هزار تومان بود که حالا با گذشت یکسال بیش از ۶۸۰هزار تومان برابر با ۱۴۵درصد گران شده و نرخ روز آن به گرمی یک میلیون و ۱۵۰هزار تومان رسیده است. طی این مدت قیمت سکه امامی از حدود چهار میلیون و ۶۰۸هزار به ۱۱میلیون و ۹۵۰هزار تومان صعود کرد. قیمت سکه طرح قدیم هم با رشد شش میلیون و ۸۱۱هزار تومانی به ۱۱میلیون و ۴۰۰هزار تومان رسیده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • کوروش
  ۱ ۵

  خیلی گرون نشده مثل خیلی چیزا که 4 تا 10 برابر شه !! یه برابر منطقیه

 • نبی مرادپور
  ۷ ۱

  این کجاش افزایش هست این باز دو برابر هم نیست کامل ولی قیمت خونه ماشین ببین چند صد برابر کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/// ما خونه ماشین نیاز داریم یا دلارررررررر؟؟ شما بفکر اصلی نیتسی خونه رو هم دو برابر میکردین قیمت رو نه اینقدررررررررر گرون ششما خونه یک میلیون متری رو کردین 180 میلیون متری این چیه این با کدوم دلار که یک برابر افزایش داشته شما خونه رو 2000 برابر افزایش دادی

 • بی نام
  ۵ ۱

  همه این گرانی ها علی الخصوص دلار از تدبیر دولت محترم و بانک مرکزی، به منظور پر کردن کسر بودجه دولت بی تدبیری و نامیدی است مردم باید تاوان آن را پرداخت کنند. علی برکت الله!!!!!!

 • شهرزادترنج
  ۴ ۰

  همه مردم ایران بخوبی میدانندازابتدای سال96تاکنون قیمت دلار7برابرشده لازم نیست هرروز یادآوری کنیدکه ایران ومردمش درذلت زندگی میکنند

 • ایرانی
  ۳ ۰

  این تازه تقریبا نصف اون چوب است که بخاطر توسعه و پیشرفت و مردمسالاری داخل کردند .