کد خبر 491248

جزییات تعطیلی شبکه شاد

در راستای نگرانی از دورهمی شب یلدا و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آموزش و پرورش شهر تهران تصمیم گرفت که طرح همیاری دانش آموزان با پرستاران و عدم استفاده از تبلت و تلفن همراه در روزهای ۳۰ آذر و یک دی را اجرایی کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، به رغم اجرای محدودیت‌های کرونایی و سخت‌گیری‌های زیاد اما همچنان کرونا می‌تازد؛ هرچند که این روزها آمار ابتلا و مرگ و میر با رعایت پروتکل‌ها کمتر شده است اما اگر حواسمان نباشد و کمی هم تعلل کنیم، دوباره کرونا جان می‌گیرد.

یکی از نگرانی های مسؤولان وزارت بهداشت در همین راستا، شب یلدا و دورهمی‌ها و شب نشینی های حاصل از آن است که اگر دستورالعمل ها رعایت نشود، موجب می شود که دوباره شاهد سیر صعودی در ابتلا به کرونا باشیم.

در همین راستا، آموزش و پرورش شهر تهران تصمیم گرفته است که طرحی را اجرایی کند تا نگرانی از این بابت کمتر شود و از سوی دیگر، طرح بدون تلفن همراه، تبلت و رایانه برای همه فرهنگیان و دانش آموزان تهرانی طی دو روز اجرایی می شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • نامشخص
  ۲ ۰

  🤬🤬🤬🤬🤬🤬

 • ناشناس
  ۱ ۰

  من نمی دونم چه کسانی سامانه شاد را طراحی کردند،،اما می دونم که سامانه شاد نه تنها برای دانش اموزان مفید نیست بلکه بسیار مضر می باشد،،سامانه شاد تو این روزای پراسترس کرونایی با این اوضاع اقتصادی اعصاب دانش آموز ان را بازیچه خود قرار داده،،خودمن امسال هیچ مطلبی را یاد نگرفتم با استفاده از شاد چون اصلا از این سامانه نتوانستم استفاده کنم،،همۂ هم کلاسی های من از این سامانه ناراضی هستند...........
  این شاد مارا به کجا می کشونه خداااااااامیدونه...

  😤😤😨😨

 • ROShanak
  ۲ ۰

  خواهشا این شاد را درستش کنید،،درغیراین صورت این بساط را جمع کنید........😈

 • M
  ۱ ۰

  شاد خیلی ضعیف اصلا نمیشه باحاش کار کرد ی چیزی میفرستی ۱۰ ساعت طول میکشه بر

 • مشخص
  ۰ ۰

  هر چه زود درستش کنید شاد رو