کد خبر 490028

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

فوری/ در بورس امروز همه فروشنده شدند!

حجم صف فروش بورس تهران ۳.۵برابر صف خرید شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه از معاملات بورس امروز جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۸۲۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶هزار و ۵۱۰میلیارد تومان بوده است. بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به چهار هزار و ۶۹۰ میلیارد تومان می‌رسد. تا این ساعت از خرید و فروش های بورس امروز بیشترین عرضه در صفوف فروش شپنا، وپارس و شستا به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام پالایش نفت اصفهان ۲۹۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید بوعلی، وکبهمن و چخزر در نوبت انتظار است.

بورس امروز

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۴۲۵ میلیارد تومان (۷۸درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر دو هزار و ۴۵میلیارد تومان (۳۱درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۰نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۳۳نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف صنایع چوب خزر کاسپین (چخزر) به ۱۷.۴درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«خودرو و ساخت قطعات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۹۱۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۸۸۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «محصولات شیمیایی» با تقاضای خرید ۵۷۵میلیارد تومانی همراه است. این جدول حدود ۳۲درصد از هشت هزار و ۳۴۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و ۷۳۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۲۳درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۲هزار و ۶۵میلیارد تومان خواهد رسید.

بورس امروز

بیشتر بخوانید
ارسال نظر