کد خبر 487811

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

صف خرید بورس امروز ۳برابر فروش شد!

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود سه هزار و ۱۸۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۹۳۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به حدود دو هزار و ۲۵۰میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت از معاملات بورس امروز بیشترین تقاضا در صفوف خرید چخزر، خودکفا و کگهر به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام صنایع چوب خزر کاسپین بیش از ۳۲۵میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش گشان، فوکا و فاهواز در نوبت انتظار است.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

صف خرید بورس امروز ۳برابر فروش شد

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۱۶۵میلیارد تومان (۳۷درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۷۳۵میلیارد تومان (۷۹درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۶۸نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است.گفتنی است حجم صف صنایع چوب خزر کاسپین  (چخزر) به ۵۲.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«محصولات شیمیایی» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای حدود ۳۹۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن بیش از ۳۰۶میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه « هتل و رستوران» با فشار فروش ۱۹۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۶درصد از چهار هزار و ۱۱۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع پنج هزار و ۸۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۸۱درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۹هزار و ۱۹۲میلیارد تومان خواهد رسید.

صف خرید بورس امروز ۳برابر فروش شد

بیشتر بخوانید
ارسال نظر