کد خبر 486578

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

صف‌ خرید ۲هزار میلیاردی بورس امروز!

در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه جمع صف‌های خرید بیش از دو هزار و ۲۴۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش هزار و ۷۶۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۴۹۰میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در جریان معاملات بورس امروز تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید های وب، کگهر و سامان به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین حدود ۳۱۵میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش گشان، فوکا و تلیسه در نوبت انتظار است.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

صف‌ خرید ۲هزار میلیاردی بورس امروز

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع حدود هزار میلیارد تومان (۴۵درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۱۷۵میلیارد تومان (۶۷درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۴۰نماد و حجم صف‌های فروش در ۲۶نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است.گفتنی است حجم صف شیر و گوشت زاگرس شهرکرد (زشگزا) به ۷.۱۸درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«اطلاعات و ارتباطات» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای ۲۵۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودرو و ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن بیش از ۱۵۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «زراعت و خدمات وابسته» با فشار فروش ۳۰۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۸درصد از چهار هزار میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع حدود سه هزار و ۶۶۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۰۹درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۷هزار و ۶۸۰میلیارد تومان خواهد رسید.

صف‌ خرید ۲هزار میلیاردی بورس امروز

بیشتر بخوانید
ارسال نظر