کد خبر 486361

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

فوری/ سکه گران شد! (عصر سه‌شنبه)

طلا در مسیر افزایشی قرار گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمد کشتی‌آرای افزایش نرخ ارز را تنها عامل رشد قیمت طلا و سکه عنوان کرد و افزود: درحالیکه بهای اونس تغییر چندانی نداشته، قیمت سکه و طلا از روز گذشته متاثر از افزایش نرخ ارز وارد مدار صعودی شده است.

او ادامه داد: در این میان سکه طرح جدید بیشترین نوسان را داشته به طوریکه قیمت آن با بیش از یک میلیون تومان افزایش در مقایسه با دیروز، از مرز 12میلیون تومان عبور کرده است؛ همچنین حباب آن که طی چند روز گذشته تا 500هزار تومان کاهش یافته بود امروز به یک میلیون و 200هزار تومان رسید.

به گفته کشتی‌آرای، این افزایش قیمت‌ها درحالی رخ داده که بازار طلا تعطیل و داد‌وستد‌ها متوقف شده است و برخلاف انتظار، با تغییر جهت نرخ ارز بهای طلا و سکه هم صعودی شد.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا با تشریح قیمت‌های امروز بیان کرد: قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید در ساعت (15:00) امروز به 12میلیون و 120هزار و سکه طرح قدیم به 10میلیون و 900هزار تومان افزایش یافته است.

کشتی‌آرای اضافه کرد: همچنین قیمت نیم سکه به پنج میلیون و 950هزار، ربع سکه چهار میلیون و سکه یک گرمی به دو میلیون و 350هزار تومان رسیده و قیمت هر گرم طلای 18عیار نیز یک میلیون و 107هزار تومان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر