کد خبر 480798

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

صف‌ فروش ۴.۶هزار میلیاردی بورس تهران!

در ساعت ۹و ۴۵ از معاملات بورس امروز، جمع صف‌های خرید حدود هزار میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش بیش از چهار هزار و ۶۰۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۶۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصادآنلاین، تا این ساعت بورس امروز بیشترین عرضه در صفوف وآیند، وملی و وشهر به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده حدود ۴۶۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید حکشتی، کاما و خپارس در نوبت انتظار است.

بورس امروز

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۶۱۰میلیارد تومان (۶۰درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۹۰۰میلیارد تومان (۴۲ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۴نماد و حجم صف‌های فروش در ۹۰ نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است ؛ گفتنی است حجم صف کاشی سعدی (کسعدی) به ۹.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۷۸۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۶۱۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «استخراج کانه‌های فلزی» با تقاضای خرید ۷۳میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۵درصد از پنج هزار و ۶۰۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع بیش از دو هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۷۵درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به حدود هفت هزار و ۷۰۰میلیارد تومان خواهد رسید.

بورس امروز

بیشتر بخوانید
ارسال نظر