کد خبر 479860

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

صف‌ فروش ۷هزار میلیاردی بورس امروز!

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه از معاملات بورس امروز جمع صف‌های خرید حدود ۵۲۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۷هزار و ۴۰۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۶هزار و ۹۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصادآنلاین، تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش وآیند، فولاد و دی به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده ۴۰۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید ولپارس، جوین و بمیلا در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۴۰۰میلیارد تومان (۸۰درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر دو هزار و ۴۰۰میلیارد تومان (۳۳درصد کل) می‌شود. همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۴نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۳۳نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف لیزینگ پارسیان (ولپارس) به ۶.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

صف‌ فروش ۷هزار میلیاردی بورس امروز

«بانک‌ها و موسسات اعتباری» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش هزار و ۲۸۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فلزات اساسی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن هزار و ۱۳۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «تجارت عمده‌فروشی» با تقاضای ۵۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۱درصد از هشت هزار میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۷۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱,۱۶۲درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هشت هزار و ۶۰۰میلیارد تومان خواهد رسید.

صف‌ فروش ۷هزار میلیاردی بورس امروز

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • منصور
    ۰ ۰

    سلام چرا کیان پول ما را نمیده سهام اگه ۱۹ هزار ۴۴ هزار

  • کسری
    ۱ ۰

    کدوم پول کدوم واریزی این فارابی پول مارو نمیده چقد, صبر کنم سه ماهه زده توصف معامله لعنت خدا به شماها که ادمو مسخره میکنید خدازتون راضی نباشه واگذارتون میکنم به خدا تجارت نیوز هم پیگیری نمیکنه دیگه