کد خبر 477594

استقبال گسترده از دور جدید پیش فروش سایپا +شرایط و لینک ثبت نام

متقاضیان خرید خودرو از طرح پیش فروش محصولات شرکت سایپا استقبال گسترده ای کردند، به شکلی که تعداد ثبت نام کنندگان در این طرح پس از ۲۴ساعت اول از مرز ۲۲۰ هزار نفر گذشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین، پس از ابلاغ قیمت های جدید خودرو توسط شورای رقابت که متناسب با تورم بخشی برای سه ماهه سوم سال انجام شد، سایپا طی بخشنامه‌ای طرح پیش فروش ۹ مدل از محصولات خود با قیمت های جدید را اجرا کرد که با استقبال گسترده مشتریان مواجه شده است.

برای ثبت نام خودرو سایپا اینجا کلیک کنید

(بدون فیلترشکن وارد شوید)

 

 پیش فروش سایپا

طرح پیش فروش ۹ مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا با قیمت های جدید اعلام شده از سوی شورای رقابت و زمان تحویل در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ از ساعت ۱۴ روز سه شنبه، ششم آبان ماه آغاز شده که با استقبال گسترده متقاضیان خرید خودرو رو به رو شده است.

براساس اعلام سازمان فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا، تعداد متقاضیان خرید خودرو که در این طرح پیش فروش با قیمت های جدید اجرا شده، در ۲۴ ساعت اول از مرز ۲۲۰ هزار نفر گذشته است.

استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا در حالی انجام شده که تمام محدودیت های مصوب کمیته خودرو اعم از محدودیت کد ملی، گواهینامه، پلاک فعال و ... در این طرح لحاظ شده و ثبت نام کسانی در این طرح پذیرفته خواهد شد که مشمول این شرایط باشند.

این طرح عرضه خودرو به مدت ۷۲ ساعت کاری ادامه خواهد داشت و شامگاه روز شنبه ۱۰ آبان ماه به پایان خواهد رسید. متقاضیان خرید محصولات سایپا می توانند با ورود به سایت اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

این طرح فروش در راستای ایجاد فرصت برابر ثبت نام برای همه متقاضیان خرید خودرو و سازوکار شناسایی و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی اجرا شده و متقاضیان خرید خودرو می توانند به صورت شبانه روزی برای ثبت نام خودروهای مورد نظر خود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۶ ۰

  کسی ثبت نام نکرده گول این حرف نخوریند اگه میخواهید ماشین دار بشیند نخریند تا رو دستشون باد کنه

 • ناشناس
  ۷ ۰

  ملت نادان.

 • احمد
  ۶ ۱

  همینکه برای استقبال واژه گسترده بکار رفته حاکی از عدم استقبال است.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خداراشکراستقبالی نشده بخدا اندک تعدا دهم استقبال نکنید تا ارزان نکنن فعلا این دورخوب بوده هیچ استقبالی نشده دورقبلی هم ماشین نداشتن الکی طرح سه ماه زدن بعدازمهلتش هم بازبودمردم فهمیدن الکیه فعلا نخرید نخریدنخرید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  برای اینکه در بازار خودرو مدیریت نشویم ما باید بازار خودرو را مدیریت کنیم . تا زمانی که ما کفه ترازوی تقاضا را به نفع خودور ساز سنگینی می کنیم قیمت تصاعدی خواهد بود. وقتی خودمان برای کاهش قیمت خودرو قدمی بر نمی داریم نباید توقع داشته باشیم که خودرو ساز قیمت را پایین بیاورد

 • علی
  ۱ ۰

  مگه مردم دور ازجونشان احمقند که با افزایش قیمت استقبال بیشتری بکنند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  کوییک پارسال ۳۰۷۰۰ ثبت نام کردیم کلش بود ۶۱۲۲۰ الان موقع تحویل شد۱۳۰ من بعید میدونم

 • علیرضا
  ۰ ۰

  استقبال گسترده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
  عجب

 • ناشناس
  ۱ ۰

  دروغه هیچ استقبالی نشده قرار بود سه روز فرصت ثبت نام باشه پنج شنبه ۳ روز تموم بود ولی هنوز سایت بازه برا ثبت نام پس معلومه هیچ استقبالی نبوده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دروغه هیچ استقبالی نشده ۳ روز مهلت ثبت نام پنج شنبه تموم بودی ولی هنوز سایت بازه پس معلومه استقبال نشده

 • کرامت دادپور
  ۰ ۰

  نیسان

 • No name
  ۰ ۰

  بخدا قسم پراید هفت میلیون هم ارزش نداره.مردم همه جای دنیا اگه جنسی گران میشه خرید نمیکنن تا مجبور به آوردن پایین قیمت اون کالا بشن.شما را جان عزیزانتون نخرید پراید بخدا قسطی به عراقیها هفت میلیون میدن بخودمون بالای صدمیلیون.چرا حرف حساب تو مغزتون نمیره.خودتونو بیچاره تر نکنید.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مگه قیمت تیبا صندوقدار ۷۶۸۰۰۰۰۰ نبود

 • خلی
  ۰ ۰

  مردم از روی عقل یا اعترلض نیست که ثبت نام نکرده اند بخاطر اینه که پول ندارن اختلاف بین در امد و خرید زیاد شده