کد خبر 477057

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

ثبت نام سایپا / پیش فروش شاهین سایپا

خودرو سواری شاهین‌دنده‌ای، از خودروهای عرضه‌شده در طرح پیش فروش شرکت سایپا است که پیش‌پرداخت آن ۱۳۳میلیون و ۷۰۰هزار تومان اعلام شده‌ و از امروز می‌توان برای پیش خرید آن اقدام کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در طرح پیش فروش سایپا خودروهایی مانند ساینا، تیبا۲، تیبا صندوق دار، وانت ۱۵۱، شاهین، کوییک دنده ای، کوییک آر، وانت نیسان بنزینی و وانت نیسان دوگانه سوز عرضه می شوند. در این شرایط فروش سایپا هم قوانین سابق عرضه خودرو وجود دارد و متقاضیان باید به این قواعد دقت داشته باشند.

برای ثبت نام خودرو شاهین اینجا کلیک کنید

(بدون فیلترشکن وارد شوید)

گروه سایپا، به تازگی شرایط فروش محصولات خود را اعلام کرده است و شاهین دنده‌ای نیز در این محصولات دیده می‌شود. پیش پرداخت خودرو شاهین دنده‌ای 133میلیون و 700هزار تومان بوده و موعد تحویل آن نیز تیر، مرداد و شهریور1400 است. متقاضیانی که قصد خرید این خودرو را دارند، می‌توانند از ساعت 14 روز سه شنبه ششم آبان ماه 99، به مدت سه روز به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com مراجعه کنند و با ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور نسبت به ثبت نام و انتخاب خودرو اقدام نمایند.

گفتنی است؛  برای اولین بار، شاهین در خردادماه 99، در لیست پیش فروش سایپا دیده شد و حدود 10 هزار نفر توانستند برای اولین پیش فروش شاهین، ثبت نام کنند. پیش پرداخت خودروی شاهین در تیرماه سال جاری 80میلیون تومان اعلام شده بود و اکنون پس از گذشت چهار ماه قیمت پیش پرداخت خودرو شاهین سایپا، 50میلیون تومان افزایش داشته و به 133میلیون و 700هزار تومان رسیده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر