کد خبر 475550

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

پرداخت حقوق جدید بازنشستگان +لینک دریافت حکم

حقوق مهر ماه بازنشستگان و وظیفه‌بگیران بازنشستگی کشوری بر اساس احکام جدید تا آخر وقت امشب به حساب این افراد واریز می‌شود.

حالا اگر بازنشسته کشوری هستید و دوست دارید بدانید که بعد از اجرای طرح جدید متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان از مهر، این ماه حقوق شما چقدر بیشتر شده است؟ این گزارش اقتصادآنلاین را بخوانید؛

جهت دریافت حکم همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان اینجا کلیک کنید

به گزارش اقتصاد آنلاین، احکام متناسب با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری صادر شده است و در پایگاه اینترنتی صندوق قابل مشاهده و دریافت است.

در اجرای مصوبه هیات وزیران حقوق بازنشستگان کشوری با ۹۰ درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه یا هم طبقه تطبیق داده شده و این تغییرات در احکام آنها قابل مشاهده است. میانگین حقوق بازنشستگان در این دوره ۴۵ درصد افزایش یافته است. احکام جدید بازنشستگان صادر شده و در سایت صندوق بازنشستگی قابل مشاهده و دریافت است.

حقوق بازنشستگان کشوری چقدر افزایش یافت؟

گفتنی است؛ حداقل دریافتی بازنشستگان کشوری با ٣٠سال سابقه ٣میلیون و ۵۰۰هزارتومان و بازنشستگان لشگری نیز ۴میلیون و ۵۰۰هزار تومان خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • نسرین
  ۲ ۰

  حقوق ما که لشکری هستیم 150 هزار تومان اضاف شده تشکر میکنیم واقعا زحمت کشیدید زیر این بار مسئولیت سنگین یک کیلو گوشت اضاف شده

 • پری مردجهان
  ۰ ۱

  آیااین حقوق برای منم تعلق میگیرد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ماشاالله به این همسان سازی این همه سرو صدا ۲۲۵هراز تومن اضافه شده