کد خبر 475127

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

فوری/ صف فروش ۸هزار میلیاردی در بورس امروز

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه از معاملات بورس امروز، جمع صف‌های خرید حدود ۶۱۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش هفت هزار و ۶۸۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به هفت هزار و ۷۰میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش خودرو، شپنا و خساپا به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام ایران خودرو ۶۲۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید ختور، وآیند و شاروم در نوبت انتظار است.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

صف فروش بورس امروز

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۴۳۵میلیارد تومان (۷۱درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر دو هزار و ۸۳۰میلیارد تومان (۳۷درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۶ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۲۲نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف گروه صنعتی ملی (وملی) به ۲.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«خودرو و ساخت قطعات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۸۸۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فرآورده‌های نفتی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۶۳۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «استخراج زغال ‌سنگ» با تقاضای خرید ۵۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۴درصد از هشت هزار و ۲۸۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۸۱۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۴۵۷درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۰هزار و ۱۰۰میلیارد تومان خواهد رسید.

صف فروش بورس امروز

بیشتر بخوانید
ارسال نظر