کد خبر 461327

لیست غذا‌هایی که نباید برای شام خورده شود

غلات در شب نخورید، زیرا حاوی نشاسته هستند و این فقط روند کاهش وزن را بیشتر می‌کند. مانند ماکارونی، سیب زمینی. اگر وزن طبیعی است، نمی‌توانید این همه را از رژیم غذایی حذف کنید. سوال در کمیت است.

به گزارش اسپوتنیک، در موقع شام باید از خوردن غذا‌های چرب، محصولات نیمه اماده گوشتث، سوسیس، خودداری کنید. ناتالیا کروگولا متخصص تغذیه، در روسیه در مقاله‌ای نوشت: در موقع شام باید از خوردن غذا‌های چرب، محصولات نیمه اماده گوشت، سوسیس، خودداری کنید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، به عقیده این متخصص تغذیه، چنین غذایی دستگاه گوارش را سنگین می‌کند.

این متخصص تغذیه در ادامه گفت: "گوشت - گوشت گاو، گوشت گوسفند - چهار تا پنج ساعت زمان لازم برای هضم دارد. این ماده غذایی سنگین است و به بدن اجازه نمی‌دهد در هنگام شب استراحت کند. "

همچنین قبل از خواب، از غذا‌هایی که کالری بالایی دارند و فیبر کم دارند، نخورید.

کروگولا خاطرنشان کرد: "غلات نیز در شب نخورید، زیرا حاوی نشاسته هستند و این فقط روند کاهش وزن را بیشتر می‌کند. مانند ماکارونی، سیب زمینی. اگر وزن طبیعی است، نمی‌توانید این همه را از رژیم غذایی حذف کنید. سوال در کمیت است. "

همچنین مصرف غذای ترشی و سبزیجات ترش از رژیم غذایی عصرانه که باعث تحریک اشتها می‌شود پرهیز کنید.

کفیر، ماست یونانی، شیر تخمیر شده یا ماست را بدون مواد افزودنی شیرین را به عنوان شام بخورید. به عقیده این متخصص چنین میان وعده کم کالری (در ۱۰۰ گرم - ۵۰-۷۰ کیلو کالری) به خواب شبانه شما آسیب نمی‌رساند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری