کد خبر 41993

مدیرعامل جدید بانک تجارت معرفی شد

جلسه هیات مدیره بانک تجارت با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره پیشین و جدید بانک تجارت برگزار شد و محمدابراهیم مقدم به عنوان مدیرعامل و سیدمجتبی فهیم هاشمی به عنوان رئیس هیات مدیره معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در این مراسم که روز شنبه نهم فروردین ماه برگزار شد، علیرضا اکبری ماسوله، سیاوش زراعتی سندیانی و سیدعباس حسینی نیز به عنوان اعضای هیات مدیره جدید این بانک معرفی شدند.

خورسندیان مدیر کل امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی در این مراسم از نقش بانک تجارت در پیشرفت بزرگترین طرح های اقتصادی کشور و حمایت از کارآفرینان بخش خصوصی سخن گفت و افزود : طی سه دهه گذشته بانک تجارت همواره از جمله بانکهای پیشرو و باثبات کشور بوده و اعتبار برند بانک تجارت نشان از عملکرد موفق این بانک و اعتماد والای مشتریان و سهامداران به مدیران و کارکنان آن دارد.

خورسندیان یادآور شد : تعصب و وفاداری مدیران و کارکنان بانک تجارت به اعتبار و نشان این بانک و منافع مشتریان و سهامداران ستودنی بوده و یکی از موجبات اصلی پیشرفت و سرآمدی بانک تجارت بوده است.

وی با اشاره به اینکه انتخاب اعضاء جدید هیات مدیره بانک براساس تصمیمات مجمع سهامداران در تاریخ 20 اسفندماه سال گذشته صورت می گیرد افزود : ترکیب جدید اعضای هیات مدیره بانک تجارت را نیز جمعی از مدیران کارآزموده و نواندیش شبکه بانکی کشور تشکیل می دهند و امیدواریم که روند حرکتی موفق این بانک و حضور قدرتمند آن در بخش های مختلف اقتصاد کشور را تداوم بخشند.

پیش از سخنان خورسندیان ، فلاح مدیرعامل سابق بانک تجارت گزارشی از عملکرد هیات مدیره این بانک طی دوسال گذشته ارائه نموده و برای مدیرعامل و اعضای هیات مدیره جدید بانک آرزوی موفقیت کرد . مقدم ، مدیرعامل جدید بانک تجارت نیز با قدردانی از زحمات فلاح و دیگر اعضای هیات مدیره سابق بانک تجارت یادآور شد : اطمینان دارم با بهره‌مندی از روحیه همدلی و همبستگی مدیران و کارکنان شریف، سختکوش، هوشمند و نوآور بانک تجارت ، استفاده از تجارب ارزشمند گذشته، شناسایی و به کارگیری ظرفیت‌های بالقوه و خلق روش‌های ابتکاری متناسب با تغییرات پرشتاب فضای کسب و کار، می‌توانیم آینده‌ای روشن‌تر و باشکوه تر برای بانک بزرگ تجارت رقم زنیم.

شایان ذکر است محمدابراهیم مقدم نودهی طی سال‌های 1379 تا 1388 به عنوان عضو هیات مدیره بانک تجارت مشغول به کار بوده و پس از آن نیز مسئولیت مدیرعاملی بانک ایران زمین را عهده دار بوده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر