{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 135127

جهانگیری:قلب‌مردم از حقوق‌های‌نجومی جریحه‌دار شد

معاون اول رئیس جمهوری گفت: هرچند عده ای با دریافت‌های غیر متعارف و نجومی قلب مردم را جریحه‌دار کردند اما فساد بزرگ مالی نباید پشت فیش‌های حقوقی پنهان بماند.

اسحاق جهانگیری در همایش اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم در بابلسر ضمن بیان این مطلب گفت: متاسفانه عده ای با دریافت‌های غیرمتعارف و نجومی ، قلب مردم را جریحه دار کردند که دولت از این بابت رسما از مردم عذرخواهی می کند . به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، وی ادامه داد : به همین منظور بی‌سابقه ترین تغییرات در مدیریت بانکی کشور صورت گرفت و قطعا با متخلفان برخورد می شود . معاون اول رئیس جمهوری گفت : در کشور، جوانی 30 ساله 10 هزار میلیارد تومان پول کشور را به یغما برده است اما تاکنون کسی مسئولیت آن را نپذیرفته و یا از مردم عذرخواهی نکرده است . وی ، آن چیزی را که موجب نگرانی جامعه شده است را فساد بزرگ مالی دانست که تا یکصد سال آینده مردم آن را فراموش نمی کنند و نباید با مطرح کردن فیش های نجومی ذهن مردم را از اصل موضوع منحرف کرد . معاون اول رئیس جمهوری گفت : امسال ، رونق تولید و اقتصاد ازجمله اولویت های دولت است که برای تحقق آن باید برنامه ها و تصمیمات جدی اتخاذ شود . وی از جدی گرفتن بازار داخلی کشور ، مدیریت واردات به کشور ، افزایش صادرات به کشورهای همسایه اروپا و حمایت از تولیدکنندگان داخلی به عنوان برنامه های دولت برای رونق تولید و اقتصاد نام برد . جهانگیری ادامه داد : با توجه به رخدادهای سیاسی روسیه با اتحادیه اروپا و همچنین روسیه با ترکیه ، بازار بسیار خوب و طلایی برای صادرات کشور فراهم شده است که مازندران می تواند دراین مهم نقش اساسی داشته باشد. وی افزود : متاسفانه برخی از کشورها به دنبال مخدوش کردن ارتباط کشورمان با کشورهای همسایه هستند تا قادر به صادرات و تقویت اقتصادی کشور نباشیم . معاون اول رئیس جمهوری تاکید کرد : می بایست با هوشیاری این توطئه ها را خنثی و تعاملات خوبی را با کشورها برقرار کنیم . وی در بخش دیگری از سخنانش برجام را سرمنشا توفیقات زیاد برای کشور دانست و گفت: صادرات نفت کمتر از یک میلیون بشکه ، امروز به دو و نیم میلیون بشکه نفت و میعانات گازی در روز رسیده است . جهانگیری از این مسئله به عنوان اتفاق بزرگ و خوب برای کشور نام برد . معاون اول رئیس جمهوری گفت: خوشبختانه امروز تمامی مسئولان کشور بر مسئله اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی نظر مشترکی دارند و با اجرای دقیق آن می توانیم گره های کور اقتصادی کشور را بگشاییم . وی از بیکاری به عنوان اساسی ترین گره کور اقتصادی کشور نام برد و ادامه داد : افزایش جمعیت دهه 60 در برهه ای از زمان چالش هایی را برای کشور به همراه داشته است که موظف به اتخاذ تصمیمات درست برای مدیریت ور فع این مسائل هستیم . جهانگیری شغل را مهمترین خواسته و مطالبه جمعیت دهه 60 کشور دانست . معاون اول رئیس جمهوری روز گذشته به مازندران سفر کرد که بازدید از طرح های راهبردی و زیرساختی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد واقع در حاشیه شرقی دریای خزر و شرکت در همایش مدیران ، نخبگان و دست اندرکاران اقتصاد مقاومتی مازندران در بابلسر از برنامه های سفر دو روزه جهانگیری به این استان است.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دل مردم خون شد از:
  حقوق های نجومی... و وعده‌های انتخاباتی... و آمارهای دروغین... و رانت سازمانی... و فقر.... و فساد.... و بیکاری.... و قاچاق... و فحشا... و و و و و
  صحبت از پژمردن یک برگ نیست.
  بیچاره ملت مستضعف،
  یادش به خیر باد...

 • ناشناس
  ۰ ۰

  فرق ان جوان که پولهای مملکت را برد با این افرادی که حقوقهای نجومی گرفتند این است که ان جوان یک دزد بود ولی این افراد مسءول دولتی بودنند ومردم به انها اعتماد کرده بودند ودر امانت خیانت کردند جرم اینها به مراتب سگین تر است هرچند که از نظر مبلغ متفاوت باشد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  قلب کارگروکارمندها از این درد گرفته که باوجود پرداختهای نجومی .وقتی صحبت یارانه می شه مسعولین از مصیبت عظما حرف می زنند یا موقع افزایش حقوق کارگرها و کارمندها با قطره چکون زیاد می کنند.

  • ناشناس
   ۰ ۰

   دولت حرفی برای جواب داره؟؟؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مهم تر از حقوق ها فساد دستگاهها و نهاد هاست

 • ناشناس
  ۰ ۰

  قلب مردم از اینکه برای خودتون حقوق های نجومی هست ولی برای کارگرو کارمند پول نیست و 12درصد با اون تورم ساختگی افزایش حقوق میدین.درد گرفته و جریحه دار شده.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  وای همش فساد فکر کنم کم کم ظهور نزیکه با این همه فساد اماده باشید...

 • علی وارنا
  ۰ ۰

  انوقت جناب جهانگیری چه جوابی به سخنان جناب زاکانی دارید بدهید؟؟؟ وام ٤٠٠ میلیون درهمی به ٢ بدهکار بانکی و بدتر اینکه انرا در بانک ملت تبدیل به ریال و سپرده گذاری کردند و سود گرفتن و انهم به سفارش افراد نزدیک به دولت؟؟؟؟!!! حالا چرا باید باور کنیم که مبارزه ای وجود دارد وقتی افرادی در بدنه دولت تدبیر به امر واسطه گری اقدام میکنند؟؟ زمانی میشود قبول کرد که دولت از درون کابینه خودش شروع کند، وزیر هزار میلیارد و پتروشیمی خانوادگی ووزیری که مسوول اقتصاد کشور بوده و ٣ سال بی تفاوت بوده نسبت به این حقوقهای انچنانی و مزایا و غیره، خب چرا رییس دولت تدبیر از درون کابینه خودش شروع نکرده؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دزدهایی که در شرایط جنگ اقتصادی به هر نحوی اقدام به دست اندازی به اموال بیت المال کردند و با بهانه های مختلف اموال ملت را غارت کردند،مانند منافقین و مجاهدین خلق هستند که در دوران جنگ تحمیلی به صفوف دشمن پیوستند و برعلیه ملت و کشور ایران جنگیدند.
  حال باید ببینیم برخورد دستگاه قضا و دولت با آنان چطور خواهد بود!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  برای اتمام حجت با مسئولین ارشد نظام میگویم اگر این دریافتی های ناحق چه در رده مدیران دستگاهها چه در پزشکان چه در هنرمندان و ورزشکاران به صورت عملی و واقعی اصلاح شد که هیچی وگرنه به احد و واحد قسم که به وقت بزنگاه پشت شما را خالی میکنیم و بلکه بدتر... حالا هی بازی بدید مردم رو.

  • ناشناس
   ۰ ۰

   بیشین بینیم بابا. شماها همیشه یکی رو خواستید دستتون رو بگیره زرتتون در نره. ملتی که تا مغز استخونش به یارانه سوبسید و رانت و فساد وابسته شده که از خودش نظر و اراده ای نداره.

  • ناشناس
   ۰ ۰

   شناسه 336374 این کامنت به شما چه دخلی داشت که اینقدر فشار میاری؟ مگر شما هم جزو یکی از اون افرادی؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری