کد خبر 115804

معاون بازار بورس خبر داد:

ابطال معاملات امروز در بورس تکذیب شد

در پی بروز شایعاتی مبنی بر ابطال بخشی از معاملات نیم‌ساعت ابتدایی و پایانی معاملات امروز بورس تهران، معاون بازار بورس هر گونه ابطال در معاملات امروز را تکذیب کرد.

علی صحرایی، معاون بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران، با رد هرگونه شائبه دستکاری و یا ابطال معاملات در ساعت رسمی فعالیت امروز این بازار، گفت: هیچ ابطالی طی معاملات امروز در بورس تهران وجود نداشته و شایعاتی مبنی بر دست کاری و یا ابطال نیم‌ساعت ابتدایی و پایانی معاملات امروز، بی‌اساس است. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، این مقام مسئول با بیان اینکه اخلال‌گران و شایعه‌سازان در زمینه ابطال معاملات امروز در فضای مجازی از طریق واحدهای حقوقی بورس، تحت پیگری قرار خواهند گرفت، عنوان کرد: سرمایه‌گذاران تنها از طریق مراجع رسمی و تحت نظارت سازمان بورس می‌توانند اخبار را دنبال کنند و به شایعه‌سازی‌ها در فضای مجازی اعتماد نکنند. به گزارش فارس، عصر امروز در شبکه‌های مجازی شایعاتی به نقل از معاون بازار بورس مبنی بر ابطال معاملات نیم‌ساعت ابتدایی و پایانی معاملات امروز بورس تهران منتشر شد که بر اساس آن عنوان شده بود، برای رعایت عدالت و عدم تضییع حقوق سرمایه‌گذاران معاملات ساعت 9 تا 9:30 صبح و نیز معاملات نیم‌ساعت پایانی روز جاری در بورس تهران ابطال می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بالاخره بعد از یک ماه بی تفاوتی وسکوت مسئولین بورس نسبت به کاذب بودن رشد آن همانطور که پیش بینی میشد حباب بورس ترکید !!!!
  شاخص بورس فقط طی نیمساعت در روز چهارشنبه 21 بهمن 700 واحد سقوط کرده واین روند نزولی باشدت ادامه دارد . امروز همه فروشنده اند !!!!!!!!!!

  • ناشناس
   ۰ ۰

   چرت نگو بهزاد

  • ناشناس
   ۰ ۰

   شاخص بورس در ادامه تخلیه حبابش و ریزش روز چهارشنبه امروز (شنبه 24 بهمن)هم بشدت سقوط کرد در عرض نیمساعت 500 واحد سقوط کرده وبه کانال 76 هزار واحد پرتاب شد. همه فروشنده اند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  عراقچی:
  از برجام توقع شکوفایی اقتصاد نداشته باشیم
  نباید از برجام توقع شکوفایی اقتصاد داشته باشیم که با امضای آن همه درهای اقتصادی به روی ایران باز می‌شود.
  کد خبر: ۵۶۷۶۵۵
  تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰ - 13 February 2016
  معاون وزیر امور خارجه با تاکید براینکه فرصت‌های برجام یکباره خود را نشان نمی‌دهد، گفت: نباید از برجام توقع شکوفایی اقتصاد داشته باشیم که با امضای آن همه درهای اقتصادی به روی ایران باز می‌شود.
  نباید از برجام توقع شکوفایی اقتصاد داشته باشیم

  معاون وزیر امور خارجه اظهار داشت: نباید از برجام توقع شکوفایی اقتصاد داشته باشیم که با امضای آن همه درهای اقتصادی به روی ایران باز می‌شود.

  وی افزود: فرصت‌های برجام یکباره خود را نشان نمی‌دهد، بلکه به مرور زمان و با برقراری روابط اقتصادی زمینه حضور شرکت‌ها و بانک‌های بزرگ را فراهم می‌سازد.

  شرکت‌های بزرگ اقتصادی برای فعالیت با ایران عجله‌ای ندارند

  عراقچی بیان کرد: شرکت‌های بزرگ اقتصادی برای فعالیت با ایران عجله‌ای ندارند و در این شرایط باید زمینه برقراری ارتباط با شرکت‌های کوچک و متوسط را فراهم کرد‌.

  وی دوران پس از برجام را از خود برجام مهمتر و اثرگذار دانست و تصریح کرد: در دوران تحریم فضای تحریم از خود تحریم‌ها به اقتصاد ایران بیشتر لطمه وارد ساخت و در دوران بعد از برجام نیز باید شرایط را به نفع اقتصاد ایران رقم زد.

  معاون وزیر امور خارجه ایجاد فضای مثبت بعد از برجام را عامل ایجاد اطمینان برای رونق اقتصادی دانست و گفت: در داخل کشور این فضا را نباید تخریب کرد و برخی برجام را ازموضوع ملی به جناحی تبدیل کردند‌.

  وی خاطرنشان کرد: وزارت امور خارجه بازکننده راه‌ها است و مردم و شرکت‌های اقتصادی باید از این فرصت برای توسعه فعالیت‌های بین‌المللی خود بهره گیرند‌.

  منتظر تفاهم‌نامه و توافق نامه‌ها نباشید

  عراقچی اظهار داشت: امضای تفاهم‌نامه همکاری و یادداشت بین‌المللی گام نخست و تشریفاتی است، ولی فعالان اقتصادی نباید منتظر این تشریفات باشند.

  وی همچنین با تاکید براینکه رایزنان اقتصادی در مراکز نمایندگی جمهوری اسلامی در سایر کشورها توانمندی چندانی ندارند، افزود: بخش خصوصی معطل رایزنان اقتصادی نباشند و فعالیت خود را دنبال کنند.