جزییات برگزاری آزمون استخدامی و جذب نیروی جدید

۳۲هزار نفر در آموزش و پرورش جذب می‌شود

مدیرکل امور اداری و تشریفات آموزش و پرورش درباره برگزاری آزمون استخدامی و جذب نیروی جدید از این طریق توضیح داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یارمحمد حسین بر مدیرکل امور اداری و تشریفات آموزش و پرورش درباره وضعیت استخدام نیرو‌های جدید از طریق برگزاری آزمون استخدامی اظهار کرد: دهم شهریور ماه دفترچه آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش بارگذاری می‌شود و امکان مطالعه سپس نام نویسی در این آزمون برای واجدین شرایط وجود دارد.

او ادامه داد: در آزمون استخدامی از همه رشته‌هایی که اعلام نیاز داشتیم جذب نیرو خواهیم داشت و سهمیه‌هایی در نظر گرفته شده است.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش درباره تعداد سهمیه‌های در نظر گرفته شده بیان کرد: ۲۷ هزار و ۳۰۰ نیروی جدید برای امسال در نظر گرفتیم همچنین نزدیک به ۵ هزار سهمیه هم از سال گذشته داشتیم که در مجموع بیش از ۳۲ هزار نفر در مناطق مختلف کشور و رشته‌های مختلف پذیرش خواهیم داشت.

حسین‌بر گفت: سهمیه‌های در نظر گرفته شده مبتنی بر نیاز خواهد بود و اولویت امسال نسبت به سنوات گذشته جذب نیرو برای هنرستان‌های کاردانش و فنی و حرفه‌ای است و تمام پذیرفته‌شدگان بعد از گذراندن یکسال دوره آموزشی در دانشگاه فرهنگیان از مهر ۱۴۰۰ در کلاس‌های درس به کار گرفته می‌شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ریاضی
    ۴ ۰

    استخدام 5 هزار نیروی خدماتی جدید چی شد پرید چه مسئولین خوبی که به فکر رفع مشکلات کاری و مالی نیروهای خدماتی اند چه خوشبخت اند نیروهای خدماتی قرار بود نیروی خدماتی جدید استخدام شود ولی ظاهرا نیروهای خدماتی ارزشی ندارند کسی به مشکلات این نیروها برسد

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری