در معاملات امروز بازار؛

قیمت سکه بدون تغییر ماند (۹۹/۱۰/۱۱)

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (پنجشنبه) بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، ساعت ۱۳ و۳۰ دقیقه امروز-پنجشنبه- ارزش سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز در مقابل ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان، ربع سکه چهار میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان مبادله شد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و  ۱۵۳هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای چهار میلیون و ۹۵۰ هزار تومان رسید.

انس جهانی طلا نیز امروز به قیمت یک‌هزار و ۸۹۴ دلار و ۹۰ سنت فروخته شد.

 بررسی‌ها نشان می‌دهد در هفته‌های گذشته قیمت سکه و طلا متأثر از بازار ارز روند کاهشی داشت و نوسان ارزی و سیر نزولی قیمت ارز روی بازار طلا موثر بود.

همچنین کاهش نرخ اونس جهانی طلا نیز باعث افت قیمت طلا و سکه شده و کارشناسان افت بیشتر اونس جهانی طلا در هفته‌های آینده را پیش بینی کرده‌اند.

آغاز توزیع واکسن کرونا و بهبود شرایط اقتصادی در ماه‌های آینده، میزان استقبال از طلا به عنوان ابزاری برای سرمایه‌گذاری را کاهش خواهد داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر