کد خبر 575301

جایزه بزرگ ۱۵۰هزار دلاریِ مجموعه مسابقات آرون گروپس

۱۵۰ هزار دلارمجموع جوایز نقدی و غیر نقدی شرکت کنندگان در رویداد ها و مسابقات هیجان انگیز سومین جشن سالگرد هلدینگ آرون گروپس

هلدینگ بین المللی آرون گروپس اعلام کرد همزمان با سومین سالروز تاسیس خود، ضمن برگزاری جشنی بزرگ، ازمیان تمامی همراهان و شرکت‌کنندگانی  که در طی برگزاری جشنواره، در انتشاراخبار مسابقات، چالش‌ها و طرح‌های سالگرد شرکت می کنند، قرعه‌کشی به عمل‌آورده و بر آن اساس جوایز نفیسی را به قید قرعه اهدا خواهد کرد.

این جشنواره از 12 مهرماه شروع شده وبه مدت دوماه تا ابتدای آذرماه به صورت رویدادهای هفتگی در فضای مجازی برگزار می‌شود.

به نقل از دبیر اجرایی این جشنواره، برای شرکت در این قرعه‌کشی لازم است هر کدام از مخاطبین، در یکی از رسانه‌های این هلدینگ (توییتر یا اینستاگرام) با کامنت کردن و درج هشتگ aronanniversary# هرکدام از طرح‌ها و رویدادهای سالگرد را انتشار دهند .

 وی افزود: جوایزقرعه کشی به ترتیب نفرات اول تا سوم؛ ده سکه تمام بهار آزادی، گوشی آیفون پرو 13، واپل آی پد پرو 2021خواهد بود.

همچنین، از روز اختتامیه جشن سالگرد، مسابقه بزرگ تریدری آغاز می‌شود. این مسابقه اختصاصی، بین تریدرها برگزار میشود و جایزه آن به تریدر برتر، یک دستگاه خودرو 206 خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر از رویدادهای جشن سالگرد به سایت aron-anniversay.com مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که هلدینگ آرون گروپس، یک شرکت معتبر بین المللی در بازارهای مالی است  که خدمات مالی و معاملاتی را در کشورهای مختلف ارائه می‌دهد.

ارسال نظر