نخستین آزمون استخدام سال آینده ، بهار۹۸ برگزار می شود

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: امسال استخدام نیروی جدید برای نهادهای دولتی در ۲ مرحله که ثبت نام یکی از آنها هفته گذشته صورت گرفت، انجام شد و ثبت نام نخستین آزمون سراسری جذب نیرو برای سال جدید نیز، بهار ۹۸ صورت خواهد گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا ، جمشید انصاری روز سه شنبه در جریان بازدید از پروژه بیمارستان 160 تختخوابی شهدای شهرستان پارس آباد مغان به خبرنگاران افزود: در پنج سال گذشته بیش از 150 هزار نفر در نهادها و دستگاه های اجرایی جذب و شاغل شده اند.
وی بیان کرد: بر اساس قانون در قبال خروج نیروی انسانی از بدنه دولت، نیروهایی جایگزین آنها می شوند در طول سال های مختلف بر اساس شرایط تعداد این افراد متغیر و کم و زیاد می باشند .
انصاری با اشاره به آماده افتتاح شدن پروژه بیمارستان شهدای پارس آباد مغان گفت: با تجهیز این بیمارستان اقدام برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز آن صورت خواهد گرفت.
وی بیان کرد: وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نیاز نیروی انسانی این بیمارستان را به سازمان امور اداری و استخدامی اعلام کرده و مراحل جذب و استخدام نیروها انجام می گیرد. 
معاون رییس جمهوری همچنین در پاسخ سوالی درباره روابط ایران و جمهوری آذربایجان و خدمات ارائه شده به شهروندان این کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران از زمان استقلال کشور همسایه روابط رو به رشدی با آذربایجان دارد و همکاری گسترده ای بین 2 طرف در زمینه های سیاسی ، اقتصادی و فنی در جریان است.
وی بیان کرد: علاوه بر مناسبات رسمی، ساکنان مناطق مرزی 2 کشور ارتباط نزدیکی با هم دارند و هم اکنون نیز خدمات بهداشتی و درمانی و توریستی از سوی ایران برای برادران آذری ارائه می شود.
او تاکید کرد که بر اساس مناسبات و حسن همجواری که بین 2 کشور برقرار است از همان سال های استقلال آذربایجان، جمهوری اسلامی ایران خدمات خود بویژه در حوزه های انسان دوستانه را به کشور دوست و همسایه خود ارائه کرده و هر زمان دیگر هم کمکی نیاز باشد از آن دریغ نخواهد کرد.
انصاری با مطلوب خواندن روابط 2 کشور گفت: تقویت حسن همجواری و ارتقای هر چه بیشتر مناسبات 2 جانبه مورد تاکید مقام های عالی رتبه ایران و آذربایجان می باشد.
جمشید انصاری بعنوان نماینده ویژه هیات دولت برای بازدید از استان اردبیل و افتتاح پروژه های دهه فجر روز سه شنبه وارد پاس آباد مغان در شمال اردبیل شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • سیامک
    ۰ ۰

    کسانی که پولشون بکوشت ومرغ وتخم مرغ نمیرسه باید چکارکنند.مادرکل1200هزارتومان درآمدمونه وماهی1150هزارتومان اجاره میدهیم.حتی تمام ماه هم نان نمیتوانیم بخریم چکارکنیم.یک چشممون اشکه یک چشممان خون.ببخشیدحرفهای شادنمیتوانم بزنم.