دیدگاه : ۰
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین ترین صف های خرید و فروش در بورس / رشد ۹۰ درصدی تقاضا در خودرویی ها

خالص سفارشات خرید سهام به هزار و ۱۱۵میلیارد تومان می‌رسد. «خودرو و ساخت قطعات» با اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف ورنا به ۴.۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۱۴۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۲۶میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۱۱۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «وساپا»، «ورنا» و «خگستر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری سایپا، ۲۵۵میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۸۸۰میلیارد تومان ( ۷۷درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۲۴میلیارد تومان (۹۲درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۹نماد بوده است؛ گفتنی است حجم صف ورنا به ۴.۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«خودرو و ساخت قطعات» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای ۴۸۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۲۶۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «بیمه و صندوق بازنشستگی» با بیشترین فشار فروش مواجه است.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدImage 2-minImage 1-min

 

 

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها