دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

جهش ارزش کل معاملات با رونق معاملات نمادهای فلزی

امروز معامله‌گرها ۴۰۰میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و ۲.۴درصد از کل سهام بنیان دیزل معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ در بورس امروز، در مجموع حدود سه هزار و ۸۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فولاد»، «فملی»، «ومعادنح»، «شبندر» و «شتران» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز هفته معادل ۴۰۰میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان دست به دست شد، ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ پس از معاملاتی به ارزش ۳۷۰میلیارد تومان دوم شد و حق تقدم توسعه‌معادن ‌و فلزات‌ نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فلزات اساسی» تعلق داشت به طوری که ۹۴۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «استخراج کانه‌های فلزی» با معاملات ۳۹۰میلیارد تومانی دوم شد و «محصولات شیمیایی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۲.۴درصد از کل سهام بنیان دیزل (خبنیان) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۴۰.۹درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در چهار سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۸نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.11.17

رتبه بندی ارزش معاملات 00.11.17.g

این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها