سهامداران فولاد مبارکه بخوانند(۱۴۰۰.۰۶.۱۷)

تلاش فولاد برای بازگشت به مدار صعودی

فولاد امروز در معاملات پایانی خود با رشد ۰.۰۹درصدی قیمت ۱۱,۶۰۰ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به تعداد ۱۱۰میلیون برگه سهم نزدیک شد.

اخبار روزانه «فولاد» را از  اینجا  دنبال کنید

اقتصادآنلاین هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان با رشد نیم درصدی قیمت ۱۱,۶۵۰ریال را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۱,۶۰۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۰.۰۹درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی حدود  ۱۱۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۱,۶۵۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فولاد حقیقی‌ها حدود ۱۹میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۳هزار واحد و حقوقی‌ها بیش از دو میلیون و ۳۰۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها بیش از ۶هزار واحد و حقوقی‌ها یک میلیون و ۴۱۰هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز فولاد از رقم ۱۲۵میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۴۵درصد از سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان را حقیقی‌ها و ۵۵درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۶۶میلیون برگه سهم (۶۰درصد) را اشخاص حقیقی و ۴۴میلیون برگه سهم (۴۰درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

فولاد پس سه روز سرخ‌پوشی مجددا به مدار صعودی بازگشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدفولاد

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر