سهامداران فولاد مبارکه بخوانند (۱۴۰۰.۰۶.۰۲)

فولاد با خروج ۳۷میلیارد تومانی حقیقی ها همراه شد

فولاد امروز در معاملات پایانی خود با رشد حدود دو درصدی قیمت ۱۲,۴۷۰را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم از تعداد ۱۵۰میلیون برگه سهم عبور کرد.

اخبار روزانه «فولاد» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان با رشد دو درصدی قیمت ۱۲,۵۰۰را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۲,۴۷۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود دو درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی بیش از  ۱۵۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۲,۵۰۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فولاد حقیقی‌ها حدود ۳۷میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۲هزار واحد و حقوقی‌ها بیش از دو میلیون واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها بیش از ۱۶هزار واحد و حقوقی‌ها ۸۷۶هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز فولاد به رقم ۱۹۰میلیارد تومان نزدیک شد. همچنین ۶۱درصد از سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان را حقیقی‌ها و ۳۹درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۲۲میلیون برگه سهم (۸۰درصد) را اشخاص حقیقی و ۳۰میلیون برگه سهم (۲۰درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

فولاد با ثبت معاملاتی صعودی، به مدار صعودی برگشت و رشد دو درصدی برای خود رقم زد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدفولاد مبارکه

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر