سهامداران شستا بخوانند (۱۴۰۰.۰۶.۰۲)

بازگشت شستا به مدار صعودی

در معاملات بورس امروز شستا با رشد حدود یک درصدی قیمت ۱۴,۴۹۰ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این نماد از رقم ۱۹۵میلیارد تومان عبور کرد.

اخبار روزانه «شستا» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با رشد حدود یک درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در آخرین معاملات خود، عدد ۱۴,۵۴۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود یک و نیم درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی حدود ۱۳۵میلیون  برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۴,۴۹۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز شستا حقوقی‌ها حدود ۲۱میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۹هزار واحد و حقوقی‌ها به بیش از ۱۵۹هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۱۲هزار واحد و حقوقی‌ها ۹۵۴هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز شستا از رقم ۱۹۵میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۹۷درصد از سهام شرکت پالایش نفت اصفهان را حقیقی‌ها و سه درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۱۷میلیون برگه سهم (۸۷درصد) را اشخاص حقیقی و حدود ۱۸میلیون برگه سهم (۱۳درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

شستا با ثبت رشد یک درصدی، به مدار صعودی بازگشت.

 برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدشستا

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر