سهامداران فولاد مبارکه بخوانند(۱۴۰۰.۰۵.۲۰)

سبزپوشی فولاد برای ششمین روز متوالی

فولاد امروز در معاملات پایانی خود با رشد چهار و نیم درصدی قیمت ۱۲,۲۸۰را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم از تعداد ۳۴۰میلیون برگه سهم عبور کرد.

اخبار روزانه «فولاد» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان با رشد پنج درصدی قیمت ۱۲,۳۷۰را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۲,۲۸۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته چهار و نیم درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی بیش از  ۳۴۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۲,۳۷۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فولاد حقیقی‌ها بیش از پنج میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۷هزار واحد و حقوقی‌ها بیش از دو میلیون و ۳۳۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها بیش از ۱۵هزار واحد و حقوقی‌ها دو میلیون و ۵۰۰هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز فولاد به رقم ۴۲۰میلیارد تومان نزدیک شد. همچنین ۵۸درصد از سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان را حقیقی‌ها و ۴۲درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۲۰۳میلیون برگه سهم (۶۰درصد) را اشخاص حقیقی و ۱۳۷میلیون برگه سهم (۴۰درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

فولاد با ثبت معاملاتی صعودی، به صف خرید نشست و رشد چهار درصدی برای خود ثبت کرد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

فولاد

بیشتر بخوانید
ارسال نظر