کد خبر 548642
سهامداران خساپا بخوانند (۱۴۰۰.۰۵.۰۵)

خساپا در مدار نزولی باقی ماند

در معاملات بورس امروز سایپا با افت پنج درصدی قیمت ۱,۷۱۹را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این سهم از رقم ۸۷میلیارد تومان عبور کرد.

اخبار روزانه «خساپا» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت سایپا با افت پنج درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت سایپا در آخرین معاملات خود، عدد ۱,۷۲۹ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود چهار و نیم درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی بیش از ۵۰۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱,۷۱۹ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز خساپا حقوقی‌ها هزار و ۵۶۰میلیون تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۷۹هزار واحد و حقوقی‌ها به بیش از دو میلیون واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۲۰۹هزار واحد و حقوقی‌ها سه میلیون و ۸۵۰هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز خساپا از رقم ۸۷میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۹۸درصد از سهام شرکت سایپا را حقیقی‌ها و دو درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، بیش از۴۸۴میلیون برگه سهم (۹۶درصد) را اشخاص حقیقی و ۱۹میلیون برگه سهم (چهار درصد) را حقوقی‌ها به فروش رساندند.

گفتنی است خساپا با ثبت افت پنج درصدی برای چهارمین روز متوالی در مدار نزولی باقی ماند و با صف فروش به معاملات خود پایان داد.

برای مشاهده تصویردر اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدخساپا

 

ارسال نظر