تحلیل روزانه پالایشی‌ها؛

صف نشینی پالایشی ها / عملکرد پالایشی ها در روزی که گذشت

پرچمداران پالایشی با پایداری در صفوف فروش با زیان همراه شدند و فروشندگان را منتظر گذاشتند.

برای دنبال کردن اخبار «پالایشی‌ها» اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز، پرچمداران پالایشی یعنی «شبندر»، «شتران»، «شبریز» و «شپنا» با ثبت زیان پنج درصدی در مدار نزولی باقی ماندند.

شبندر

شرکت پالایش نفت بندرعباس امروز با افت پنج درصدی قیمت ۲۱,۲۷۰ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم از ۲۲میلیون برگه سهم عبور کرد.

شبندر امروز در نیمه دوم معاملات به صف فروش نشست و در نهایت با صف فروش حدود ۶میلیون واحدی به معاملات خود پایان داد. این نماد در آخرین معاملات خود، عدد ۲۱,۵۹۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود چهار درصد کاهش یافته است.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنیدشبندر

شتران

شرکت پالایش نفت تهران، در معاملات امروز با ثبت افت پنج درصدی در روند نزولی باقی ماند و در نهایت با ثبت قیمت ۷,۷۱۰ریال به معاملاتش پایان داد.

شتران در آخرین معاملات خود با افت چهار درصدی قیمت ۷۷۹۰ریال را ثبت کرد. همچنین این سهم ارزش معاملات حدود ۴۰میلیارد تومانی برای خود رقم زد و با ثبت قیمت ۷,۷۱۰ریال به اسقبال روز آینده رفت.

شرکت پالایش نفت تهران با جا به جایی حدود ۵۱میلیون برگه سهم، میان حقوقی‌ها دست به دست شد.

شتران

شبریز

در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت تبریز با افت پنج درصدی مواجه شد. این نماد بورسی در آخرین معامله خود با افت پنج درصدی قیمت ۲۴,۶۸۰ریال را ثبت کرد و به استقبال روز آینده رفت.

شبریز

شپنا

در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت اصفهان با افت پنج درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت پالایش نفت اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۰,۴۷۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود پنج درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی حدود ۷۲میلیون  برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۰,۳۳۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز شپنا از رقم ۷۵میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۶۹درصد از سهام شرکت پالایش نفت اصفهان را حقیقی‌ها و ۳۱درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۷۰میلیون برگه سهم (۹۸درصد) را اشخاص حقیقی و دو میلیون برگه سهم (دو درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.گفتنی است شپنا نیز مانند سایر نمادهای پالایشی با پایداری در صف فروش کام سهامداران خود را تلخ کرد.

شپنا

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر