اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام (۱۸اردیبهشت) / صدر ‌نشینی فملی در روز افت دوباره ارزش معاملات

امروز معامله‌گرها ۱۴۰میلیارد تومان سهام ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و ۰.۳درصد از کل سهام گروه دارویی برکت معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود هزار و ۶۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فملی»، «وپاسار»، «شپنا»، «شستا» و «وتجارت» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در اولین روز هفته معادل ۱۴۰میلیارد تومان سهام ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ دست به دست شد، بانک پاسارگاد پس از معاملاتی به ارزش ۱۱۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت اصفهان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فلزات اساسی» تعلق داشت به طوری که ۳۴۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با معاملات ۲۹۰میلیارد تومانی دوم شد و «محصولات شیمیایی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۰.۳درصد از کل سهام گروه دارویی برکت معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۳۸.۶درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در دو سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۷نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.02.18

رتبه بندی ارزش معاملات 00.02.18

بیشتر بخوانید
ارسال نظر