اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش / کاهش نسبی صفوف فروش

خالص سفارشات فروش سهام به پنج هزار و ۵۱۵میلیارد تومان می‌رسد.، «فلزات اساسی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف بیمه زندگی باران به ۹.۲درصد حجم صف شیر پاستوریزه پگاه گیلان غگیلا به ۸.۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران  اینجا  کلیک کنید

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۳۵۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۵۱۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۱۶۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «کویر» و «بنو» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده ۲۴۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وبملت»، «غگیلا» و «سیتا» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۲۰میلیارد تومان (۹۰درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۱۲۵میلیارد تومان (۲۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۸نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶۳نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شیر پاستوریزه پگاه گیلان غگیلا به ۸.۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«فلزات اساسی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۴۷۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۴۵۵میلیارد تومان می‌شود. همچنین در طرف دیگر معاملات تقاضای چشمگیری وجود ندارد.

این جدول حدود ۲۰درصد از پنج هزار و ۸۷۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۷۸۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۷۵۴درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۶۵۰میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

Image 1

Image 2

بیشتر بخوانید
ارسال نظر