اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش / پایداری صفوف فروش در آخرین روز فروردین ماه

خالص سفارشات فروش سهام به پنج هزار و ۵۳۰میلیارد تومان می‌رسد.، «فلزات اساسی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) به ۱۱درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران  اینجا  کلیک کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۱۳۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۶۶۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۵۳۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «کویر» و «بنو» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده بیش از ۲۶۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «غگیلا»، «ورازی» و «شصدف» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۱۲۰میلیارد تومان (۸۹درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۳۱۵میلیارد تومان (۲۳درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۳نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶۴نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) به ۱۱درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«فلزات اساسی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش بیش از ۵۶۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۹۵میلیارد تومان می‌شود. همچنین در طرف دیگر معاملات تقاضای چشمگیری وجود ندارد.

این جدول حدود ۲۳درصد از پنج هزار و ۷۹۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۵۵۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن هزار و ۴۶درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۳۴۵میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدبرترین صفوف خرید و فروش 1400.01.31

نقشه صفوف خرید و فروش بورس   1400.01.31

بیشتر بخوانید
ارسال نظر