اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

اگر سهام اپال دارید، بخوانید (۲۹فروردین) / وضعیت اپال از روز عرضه اولیه تا به امروز

سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس حدود دو درصد افت کرد و در میان نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی حدود دو درصد افت کرد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس در آخرین معاملات خود، عدد ۱۶,۶۳۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود دو درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی ۱۲میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۶,۶۳۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «اپال» به حدود ۲۰میلیارد تومان رسید. همچنین ۱۵درصد خریداران سهام اپال حقیقی‌ها و ۸۵درصد آن‌ها حقوقی‌ها بودند. از طرف دیگر، ۱۱میلیون برگه سهم‌(۹۴درصد) را افراد حقیقی و کمتر از یک میلیون برگه سهم(۶درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

«اپال» معاملات امروز خود را تقریبا متعادل آغاز کرد. این نماد نوساناتی را پشت سر گذاشت و همچنان در بیشتر دقایق بازار در حدود کمترین قیمت معامله ‌شد. سهام این شرکت برای سومین روز متوالی با افت قیمت مواجه شد. هم‌گروهی‌های این نماد نیز سرخ‌پوش شدند.

 گفتنی است سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس چهارشنبه ۶اسفند عرضه اولیه شد. این نماد تا یک هفته بعد از عرضه اولیه نیز رشد کرد اما روز چهارشنبه ۱۳اسفند، صف خرید آن عرضه شد و شنبه ۱۶اسفند با افت قیمت مواجه شد. با این حال پس از دو روز سرخ‌پوشی، دوباره به روند صعودی خود بازگشت و تا روز ۲۶اسفند رشد کرد. سپس این نماد آخرین روز بورس ۹۹ را با سرخ پوشی ترک کرد. همچنین دو روز ابتدایی سال۱۴۰۰ را به روند سرخ نزولی خود ادامه داد و پس از آن سبز پوشید. این نماد هفته جاری را با افت قیمت آغاز کرد و سرخ‌پوش شد. گفتنی است سهام این شرکت از روز اول عرضه تا به امروز ۳۳درصد رشد کرده است.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

اپال29فروردین

بیشتر بخوانید
ارسال نظر