اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

کدال‌نگر ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / افزایش سرمایه ۱۰۳درصدی کگهر ثبت شد

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشر شده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. ثبت افزایش سرمایه «کگهر» و «پاکشو»، افشا اطلاعات با اهمیت «ثبهساز»، «حتاید» و «وسرمد» و مجمع عمومی فوق العاده «تماوند » از مهم‌ترین اطلاعیه‌هایی است که در این گزارش بررسی می‌شود.

اقتصادآنلاین - سیده زینب رزم گیر؛ کدال‌نگر ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ به بررسی برخی از اطلاعیه‌های منتشرشده در کدال پرداخته است.

افزایش سرمایه

«پاکشو»: شرکت گروه صنعتی پاکشو از ثبت افزایش سرمایه ۱۱۰۰درصدی از محل از محل سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.

«کگهر»: شرکت سنگ آهن گهر زمین از ثبت افزایش سرمایه ۱۰۳درصدی از محل مطالبات و آورده نقدی خبر داد.

اطلاعیه‌ها

«ثبهساز»: شرکت بهساز کاشانه تهران، طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده فروش یک واحد تجاری پروژه یاقوت خبر داد. دلایل عدم حصول نتیجه نبودن متقاضی عنوان شد. همچنین این شرکت طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه الف، از نتایج برگزاری مزایده فروش واحدهای تجاری – خدماتی پروژه ۱۵ خرداد اردبیل خبر داد.

«وتوسم»: شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده فروش واحد تجاری در پروژه رولکس خبر داد. بدلیل اینکه پیشنهادی در مهلت مقرر به این شرکت ارائه نگردید، مزایده مذکور نتیجه‌ای نداشته و پروژه فوق به فروش نرفته است.

«حتاید»: شرکت تاید واتر خاورمیانه، طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده فروش چهار فروند شناور خبر داد. علت این اتفاق نیز عدم وجود شرکت کننده در مزایده عنوان شد.

«وسرمد»: شرکت بیمه سرمد در افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از پذیرش در بازار دوم فرابورس خبر داد. همچنین مقرر گردید قبل از درج نام شرکت در فهرست نرخ‌های فرابورس و آغاز معاملات ، اطلاعات لازم و تعیین شده توسط این شرکت ارائه گردد.

اطلاعیه دعوت به مجامع

«تماوند»: شرکت تامین سرمایه دماوند، سهامداران را در تاریخ ۵اردیبهشت به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه دعوت کرد.

«شتهران»: شرکت داروسازی تهران شیمی از لغو مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ که قرار بود در تاریخ ۲۹فروردین برگزار شود، خبر داد.

«خلنت»: شرکت تولیدی لنت ترمز ایران، سهامداران را در تاریخ ۲۳فروردین به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده در خصوص انتخاب اعضای هیات‌ مدیره دعوت کرد.

«دپارس»: شرکت پارس دارو، سهامداران را در تاریخ ۵اردیبهشت به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه دعوت کرد.

«غپآذر»: شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی، سهامداران را در تاریخ ۲۶اردیبهشت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ دعوت کرد. در این جلسه به موارد استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیات ‌مدیره و تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

گزارش‌های دوره‌ای

«فرآور»: شرکت فرآوری مواد معدنی ایران گزارش فعالیت ماهانه منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ خود را منتشر کرد. طبق این گزارش فروش اسفند ماه این شرکت ۲۵,۱۱۹میلیون ریال بوده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر