اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

اگر سهام شتران دارید، بخوانید (۱۷فروردین)/ توجه اندک حقیقی‌ها به پالایش نفت تهران

پالایش نفت تهران برخلاف سه روز گذشته سبزپوش شد و متعادل معامله شد. این نماد سومین نماد با بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص شناخته شد.

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت تهران با رشد دو درصدی مواجه شد و به جمع نمادهای پرتراکنش پیوست.

«شتران» بالاخره پس از سه روز رنگ رشد را دید. همچنین سومین نماد با تاثیر مثبت بر شاخص ثبت شد. این نماد امروز متعادل معامله شد. در ابتدا معاملات قیمت سهام پالایش نفت تهران در محدوده ۱۰۳۰تومان بود و رفته رفته خرید و فروش این نماد در قیمت‌های پایین‌تری صورت گرفت و به محدوده قیمتی ۱۰۰۰تومان رسید. گفتنی است هم‌گروهی‌های این نماد سرخ‌پوش بودند. همچنین «شتران» دومین نمادی بود که شاهد بیشترین ورود پول از سوی حقیقی شد.

سهام شرکت پالایش نفت تهران در آخرین معاملات خود، عدد ۹,۹۸۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۰.۷درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی ۱۱۵میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۰,۱۰۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «شتران» به رقم ۱۱۶میلیارد تومان رسید. همچنین ۹۸درصد از سهام شرکت پالایش نفت تهران را حقیقی‌ها و دو درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۰۳میلیون برگه سهم (۹۰درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد ۱۲میلیون سهم (۱۰درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

شتران17فروردین

بیشتر بخوانید
ارسال نظر