اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

دی به صف خرید نشست/ سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش(۲۵ اسفند)

خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم سه هزار و ۱۴۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت نبوه سازی، املاک و مستغلات بیش از سایرین بود و همچنین حجم صف شرکت قند بیستون (قیستو) به ۱۳.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران  اینجا  کلیک کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۵۸۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش سه هزار و ۷۲۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۱۴۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «کیسون»، «بنو» و «واحصا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام شرکت کیسو بیش از ۷۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وسپهر»، «قیستو» و «سیتا» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۵۰میلیارد تومان (۹۵درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۵۸۰میلیارد تومان (۱۶درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۷نماد و حجم صف‌های فروش در  ۱۳۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف شرکت قند بیستون (قیستو) به ۱۳.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش حدود ۳۲۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۸۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» با تقاضای خرید ۲۲۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۲۱درصد از چهار هزار و ۳۱۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۴۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۳۰۰درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به پنج هزار و ۷۴۵میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدبرترین صفوف خرید و فروش 99.12.25

نقشه صفوف خرید و فروش بورس 99.12.25

بیشتر بخوانید
ارسال نظر