اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام (۱۹اسفند)/ برکت به صدر ارزش معاملات برگشت

امروز معامله‌گرها ۶۵۵میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فرآورده‌های نفتی تعلق داشت و ۳.۶درصد از کل سهام برکت معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود ۶هزار و ۱۷۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «برکت»، «شپنا»، «شبندر»، «خساپا» و «اپال» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۶۵۵میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت دست به دست شد، پالایش نفت اصفهان پس از معاملاتی به ارزش ۴۹۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت بندر عباس نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فرآورده‌های نفتی» تعلق داشت به طوری که هزار میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «مواد و محصولات دارویی» با معاملات ۷۵۰میلیارد تومانی دوم شد و «خودرو و ساخت قطعات» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۳.۶درصد از کل سهام برکت معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۴۰درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۱۲سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۷نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 99.12.19

رتبه بندی ارزش معاملات 99.12.19

بیشتر بخوانید
ارسال نظر