سهامداران فملی بخوانند (۹۹.۱۲.۱۶)

فشار حداکثری فروش در فملی/ فملی در کف قیمت روزانه معامله شد

فملی امروز با افت دو درصدی قیمت ۱۲,۰۸۰را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به ۲۲میلیون برگه سهم نزدیک شد.

اخبار روزانه «فملی» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین- هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت ملی صنایع مس ایران با افت دو درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت ملی صنایع مس ایران در آخرین معاملات خود، عدد ۱۲,۰۸۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود دو درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی حدود ۲۲میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۲,۰۸۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز فملی از رقم ۲۵میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۶۶درصد از سهام شرکت ملی صنایع مس ایران را حقیقی‌ها و ۳۴درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، بیش از ۲۰میلیون برگه سهم (۹۸درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد ۵۰۰هزار برگه سهم (دو درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

در معاملات امروز فملی با ثبت زیان دو درصدی بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را داشت. این نماد بورسی با معامله شدن در کف قیمت روزانه برای ششمین روز متوالی در روند نزولی باقی ماند. به عبارتی دیگر رشد قیمت‌های جهانی نیز  انگیزه‌ای برای برای رشد فملی ایجاد نکرد و فملی برخلاف نرخ جهانی در حرکت است. 

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید!

فملی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • امیر
    ۰ ۰

    مدیریت شرکت مس احتمال زیاد از همان مدیرانی است که آقای زاکانی به عنوان مدیران عشق خدمت می خواستند به کشورهای دیگرصادر کنند که ای کاش صادر می کردند. قیمت بستنی از 3000تومان به بالاست بعد قیمت سهام مس 1208تومان. واقعا مسخره است نه