اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز/ کاهش صفوف فروش همزمان با سبزپوشی شاخص

خالص سفارشات فروش سهام از رقم سه هزار و ۵۸۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت تقاضا در سرمایه‌گذاری‌ها بیش از سایرین بود و همچنین حجم صف تولید خاک نسوز استقلال (کباده) به ۱۴.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران  اینجا  کلیک کنید

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۹۰۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هزار و ۴۸۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به یه هزار و ۵۸۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «تپکو»، «دی» و «کیسون» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام تولید تجهیزات سنگین هپکو حدود ۲۶۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وسپهر»، «اپال» و «رافزا» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۸۳۰میلیارد تومان (۹۲درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۸۹۵میلیارد تومان (۲۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۱نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۳۲نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف تولید خاک نسوز استقلال (کباده) به ۱۴.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«خودرو و ساخت قطعات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش حدود ۳۶۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «ماشین‌آلات و تجهیزات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۱۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» با تقاضای خرید ۱۳۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۲۴درصد از پنج هزار و ۳۸۵میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۳۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۴۱۴درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۶۸۵میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

برترین صفوف خرید و فروش 99.12.12

نقشه صفوف خرید و فروش بورس 99.12.12

 

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  هشدار به حقوقی بی شرافت خگستر و خودرو !
  من 70% ملکی که فروخته بودم در سهام شما با نیرنگ و حقه بازی از دست دادم . تا خرداد دست از این بازی کثیف برداشتید و سهام به روال عادی برگشت که هیچ .
  در غیر اینصورت هر جایی باشید و هر کسی باشید پیدایتان می کنم و تاوان سختی خواهید داد .
  اگر چند تا از حقوقی کثیف بدرک بروند همه چی درست خواهد شد . می خواهید جدی بگیرید می خواهید به خیانت کثیف خودتان و بدبخت کردن سهامدار ادامه بدهید.