اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

نمای پایانی بورس امروز/ رکورد ریزش بورس با دامنه نوسان نامتقارن هم شکسته شد

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ۰.۹درصد افت داشت، شاخص هم‌وزن نیز ۰.۲درصد افت کرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند؛ در پایان معاملات امروز، شاخص کل بورس پس از ۱۱هزار و ۸۵۵واحدی (۰.۹درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۹۳واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۲درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۳۳نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۵۴۶نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

1

حقیقی‌ها امروز بیش از ۸۳۵میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. نمادهای «بوعلی»، «فولاد»، «سیتا»، «امین»، «ثشرق»، «وبملت» و «ساربیل» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نمادهای «وسپهر»، «کرمان»، «رافزا»، «آریا»، «غفارس»، «کزغال» و «بالاس» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود دو هزار و ۶۵۵میلیارد تومان رسید.

2

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۸ ۰

    دستهایی در کار است تا طرح دامنه نوسان اقای دهنوی به شکست منجر شود همانطور که دستهایی در کاربود تا نوسانگیرها دوباره بر بازار به بهانه نقد شوندگی مسلط شوند اینکه فقط متضرر سهامداران خرد باشند و یک عده دلال و حقوقی به سود برسند و منت بگذارند نقد شوندگی داشته خیلی مسخره است و مفهوم آن این است که یا در بورس بمانید و ضرر کنید و برای ما در روز چند نوبت نوسانگیری به ارمغان آورید یا گورتان را از بورس گم کنید؟!!!

  • حکمت
    ۹ ۰

    می خواهند این طرح جدید را بکوبند علاجش این است که برای مدتی مثبت ۶ و منفی ۰ را اعمال نمایید تا سهامدارن از بورس خارج نشند وسرمایه جدید هم وارد بازار سرمایه گردد امان از دست دلالان خواهشاً بااین کار از ما سهامداران حمایت نمایید