اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ فملی با رشد قیمت جهانی مس صدرنشین ارزش معاملات شد

امروز معامله‌گرها ۳۵۰میلیارد تومان سهام ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و ۸.۴درصد از کل سهام گروه توسعه هنر ایران معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود دو هزار و ۵۶۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فملی»، «فولاد»، «وهنر»، «وپارس» و «شلعاب» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در سومین روز هفته معادل ۳۵۰میلیارد تومان سهام ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ دست به دست شد، فولاد مبارکه اصفهان پس از معاملاتی به ارزش ۱۵۰میلیارد تومان دوم شد و سهام گروه توسعه هنر ایران نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فلزات اساسی» تعلق داشت به طوری که ۶۶۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «محصولات شیمیایی» با معاملات ۳۲۰میلیارد تومانی دوم شد و «سیمان، آهک و گچ» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۸.۴درصد از کل سهام گروه توسعه هنر ایران معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۳۷.۷درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در دو سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۴نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 99.12.04رتبه بندی ارزش معاملات 99.12.04

بیشتر بخوانید
ارسال نظر