اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش در بورس امروز/ فشار فروش، روند معاملات را تغییر داد

خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم هزار و ۳۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت ماشین آلات و تجهیزات بیش از سایرین بود و همچنین سهام تپکو ۵۴۵میلیارد تومان سفارش فروش داشت.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۶۰۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش دو هزار و ۶۳۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۳۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «تپکو»، «کلوند» و «وسدید» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام تولید تجهیزات سنگین هپکو بیش از ۵۴۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «کزغال»، «وسپهر» و «سپیدار» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۱۷۰میلیارد تومان (۷۳درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۲۸۰میلیارد تومان (۴۹درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۴نماد و حجم صف‌های فروش در ۴۴نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است.گفتنی است حجم صف سپیدار سیستم آسیا به ۱۰.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«ماشین آلات و تجهیزات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۵۸۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «کاشی و سرامیک» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۱۷۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «استخراج ذغال سنگ» با تقاضای خرید ۳۴۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۴۷درصد از چهار هزار و ۲۴۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و ۷۶۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۵۴درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هفت هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدبرترین صفوف خرید و فروش 99.11.26

نقشه صفوف خرید و فروش بورس 99.11.26

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    کجاش به مردم ربط داره الکی میگه

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اینقدر چرند دروغ به خورد مردم ندیدحتی دو روز نتونستید بورس را سبز پوش کنید اما براحتی ۱۹۶ روز بورس قرمز پوش