اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بورس امروز/ فرآورده‌های نفتی بیشترین ارزش معاملات را از آن خود کرد

امروز معامله‌گرها ۹هزار و ۹۹۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فرآورده‌های نفتی تعلق داشت و هشت درصد از کل سهام حمل و نقل توکا معامله شد.

اقتصاد آنلاین – سیده زینب رزم گیر؛ در بورس امروز در مجموع ۹هزار و ۹۹۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شستا»، «خودرو»، «خساپا»، «شپنا» و «حتوکا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۷۶۰میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان دست به دست شد، پالایش نفت تهران نیز پس از معاملاتی به ارزش حدود ۴۴۰میلیارد تومان دوم شد و سهام سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فرآورده‌های نفتی» تعلق داشت به طوری که حدود هزار و ۷۴۵میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات ۹۳۰میلیارد تومانی دوم شد و «خودرو و ساخت قطعات» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز هشت درصد از کل سهام حمل و نقل توکا (حتوکا) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۷درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۱۱سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۴۵نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی روی آنها کلیک کنید

ارزش معاملات 99.11.07

رتبه بندی ارزش معاملات 99.11.07

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • به امید سربازان گمنام امام زمان
    ۰ ۰

    خدایا مال مارا در پالایشی خوردند به 6 تومن فروختیم سهام دولتی را حالا از سهامهای دیگر مردم میبرند و پالایشی که ارزش 5000 تومن ندارد باد کرده اند . فساد در بورس غوغا کرد . 90 ورصد پردم از ترسشان فروختند و حالا 3 بانک ورشکسته و عده ای حقوقی و خصولتی سرمایه شان دو برابر شد الهی تقاص