اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام/ حضور مجدد سهامداران در صفوف فروش

خالص سفارشات فروش سهام از رقم ۶۶۵میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در بانک‌ها و موسسات اعتباری بیش از سایرین بود و همچنین سهام بانک تجارت ۴۳۵میلیارد تومان سفارش فروش داشت.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۳۹۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش دو هزار و ۵۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۶۶۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «دی»، «گدنا» و «وتجارت» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک دی حدود ۳۴۰میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد. بیشترین عرضه نیز در صفوف خرید «چخزر»، «غگیلا» و «غشاذر» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۶۴۰میلیارد تومان (۴۶درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۵۰میلیارد تومان (۵۱درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۳۶نماد و حجم صف‌های فروش در ۳۸نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف شرکت صنایع چوبی خزر کاسپین (چخزر) به ۲۱.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«بانک‌ها و موسسات اعتباری» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۴۳۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودرو و ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۶۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «محصولات چوبی» با تقاضای خرید حدود ۱۷۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۵درصد از سه هزار و ۴۵۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع پنج هزار و ۸۲۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۵۹درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۹هزار و ۲۶۵میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید!

صفهای خرید و فروش بورس  99.10.17

نقشه صفهای خرید و فروش بورس 99.10.17

بیشتر بخوانید
ارسال نظر