اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بورس امروز/ کاهش ۳۰درصدی ارزش معاملات همزمان با صدرنشینی برکت

امروز معامله‌گرها ۱۱هزار و ۴۹۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و ۱۰.۳درصد از کل سهام بازرگانی آینده سازان بهشت پارس معامله شد.

اقتصاد آنلاین – سیده زینب رزم گیر؛ در بورس امروز در مجموع حدود ۱۱هزار و ۷۶۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «برکت»، «شستا»، «فولاد»، «خودرو» و «شپنا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در اولین روز هفته حدود ۷۱۰میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت دست به دست شد، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی پس از معاملاتی به ارزش حدود ۳۰۰میلیارد تومان دوم شد و سهام فولاد مبارکه اصفهان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس امروز به گروه «محصولات شیمیایی» تعلق داشت به طوری که حدود هزار و ۲۹۵میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «مواد و محصولات دارویی» با معاملات هزار و ۱۸۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۰.۳درصد از کل سهام بازرگانی آینده سازان بهشت پارس (آینده) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۲۲درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۱۶سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۵۵نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصاویر در ابعاد اصلی روی آن کلیک کنید

رتبه بندی ارزش معاملات 99.10.13

رتبه بندی ارزش معاملات13.10.99

بیشتر بخوانید
ارسال نظر