رشد چشمگیر نرخ جهانی مس، سبزپوشی فملی؛

سبزپوشی فولاد و فملی، شاخص را بی‌بهره نگذاشت

در معاملات بورس امروز فملی با رشد سه درصدی قیمت ۲۷,۶۵۰و فولاد با رشد پنج درصدی قیمت ۱۳,۷۷۰را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت‌ها به ترتیب حدود ۶۸۰و ۶۳۰میلیارد تومان بود.

اخبار روزانه «فلزات اساسی» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت ملی مس ایران با رشد سه درصدی و فولاد با رشد پنج درصدی مواجه شد. همچنین این دونماد، بین نمادهای پر تراکنش امروز قرار گرفتند.

فملی در آخرین معاملات خود، عدد ۲۷,۷۲۰ریال و سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان عدد ۱۳,۶۵۰را ثبت کردند که به ترتیب نسبت به روز گذشته فملی سه درصد و فولاد پنج درصد افزایش یافته است

سهام شرکت ملی مس ایران با جابجایی حدود ۲۵۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با قیمت ۲۷۶۵۰آغاز خواهد کرد. همچنین حجم معاملات فولاد نیز به بیش از ۴۶۰میلیون رسید

ارزش معاملات امروز فملی حدود ۶۹۰میلیارد تومان بود. همچنین ۸۱درصد از سهام شرکت ملی مس ایران را حقیقی‌ها و ۱۹درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، بیش از ۲۲۰میلیون برگه سهم (۸۹درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد ۲۷میلیون برگه سهم (۱۱درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

از سوی دیگر ۹۴درصد از سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان را حقیقی‌ها و ۶درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. همچنین در سمت فروش، شاهد فروش ۷۷درصدی حقیقی‌ها بودیم.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

فملی

فولاد

بیشتر بخوانید
ارسال نظر